Podcast Dešťové zahrady

30.7. 2020

PODCAST DEŠŤOVÉ ZAHRADY

Milí přátelé,

už tomu bude více než čtyři roky, co Irenka natáčela tyto příběhy pro Český rozhlas. Vzpomněli jsme si na ně při naší výzvě Stačí nás 10%, kterou také najdete na našem blogu, stačí kliknout zde a přidali jeden z nich s názvem Prší krásně. Když jsme si je všechny procházeli, museli jsme se smát. Jakoby to Irenka už tenkrát namluvila pro dnešní dobu. A tak se s vámi o ně postupně podělíme. A možná přidáme i pár dalších, uvidíme, jak moc se vám budou líbit.

Chcete znovuobjevit svou schopnost obraznosti, která je klíčem k pochopení všeho? Začněte u nás třeba právě posloucháním našich podcastů.

Současný člověk k vlastní škodě opustil sílu mluveného slova, sílu příběhu, a zapomněl na umění obraznosti, skrze které dokázali naši předci zhmotňovat všechny své vize. Obrazotvornost je totiž nejdůležitější předpoklad a prostředek pro změnu a vývoj čehokoliv. A právě obrazotvornost je jedním z hlavních prvků našich online kurzů. Zde se dočtete více o naší filozofii.

Na pár minut

To je název opravdu krátkých podcastů pro zamyšlení a trénování schopnosti obraznosti.

Dnešní téma? DEŠŤOVÉ ZAHRADY

Zaposlouchejte se níže do krátkého zamyšlení …

Pozemské nebe · #8 Na pár minut Dešťové zahrady

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí. Více o naší metodice se dozvíte zde.